Wesprzyj nas !

Tak jak wszechstronna jest nasza działalność, tak wszechstronne są nasze potrzeby. Działamy charytatywnie, angażujemy swój czas, wiedzę i fundusze, ale to nie zawsze wystarcza. Dlatego liczymy na wsparcie ze strony osób, dla których liczy się dobro kraju i edukacja młodzieży. Jeśli popierasz nasze idee i to co robimy, możesz nam pomóc na wiele sposobów:
pomoc finansowa – fundusze przeznaczamy przede wszystkim na zakup sprzętu oraz organizowanie i dofinansowanie profesjonalnych szkoleń dla młodzieży, a także dojazdów na uroczystości państwowe.
pomoc materialna – przyjmiemy każdy sprzęt i odzież przydatne z punktu widzenia naszej działalności; w szczególności są to:

- wszelkie sorty mundurowe, od obuwia po berety
- maski przeciwgazowe, sprzęt przeciwchemiczny
- hełmy, kaski
- sprzęt wspinaczkowy
- środki łączności
- repliki broni: gumowe, asg, wiatrówki
- zdezaktywowana broń ostra
- apteczki, artykuły medyczne i profilaktyki zdrowotnej
- saperki, kompasy, plecaki, oporządzenie taktyczne, ładownice
- namioty, karimaty, sprzęt biwakowy
- suchy prowiant
- artykuły papiernicze i biurowe

pomoc usługowa – jeśli jesteś instruktorem strzelectwa/ratownictwa/wspinaczki/nurkowania, masz doświadczenie wojskowe/policyjne, prowadzisz strzelnicę albo ośrodek wypoczynkowy – skontaktuj się z nami a na pewno wypracujemy jakąś formę współpracy. Prowadzisz firmę reklamową, kateringową lub jesteś fotografem? Również dla Ciebie znajdziemy zadanie!

Jeśli sądzisz, że możesz nam pomóc w jakiś inny sposób albo masz propozycję ciekawego szkolenia – skontaktuj się z nami!